top of page

Dream Team

O NAS

Dream Team to pierwsza grupa taneczna jaką założyła Aleksandra Dawidowska. We wrześniu 2018 roku jeszcze w szkole podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim - swoje pierwsze kroki stawiały nasze tancerki w kategorii wiekowej 12-15 lat.  Dziewczyny tańczą modern i czasami swoją wiedzę pogłębiają z zakresu techniki tańca jazzowego.

Trenują pod okiem Aleksandry Dawidowskiej raz w tygodniu, a ich zajęcia trwają 90 min. 

Na swoim koncie mają wygrane turnieje w Michałowicach gdzie zdobyły w 2023 roku 2 miejsce w kategorii inne formy tańca i w 2024 roku po raz drugi w tej samej kategorii zdobyły 2 miejsce. To młode i bardzo ambitne tancerki, które mogą osiągnąć bardzo dużo!

Trener

Aleksandra Dawidowska

Trenerka zespołów Art&Move Kids, Art&Move Junior i Art&Move One.

Choreografka, zawodowa tancerka i teoretyczka tańca - absolwentka  Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec oraz  Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie również na kierunku taniec.

Certyfikowany instruktor tańca jazzowego. Ukończyła kurs stretchingu w sportach gimnastycznych i tańcu w akademii sportów gimnastycznych we Wrocławiu. Brała udział w szkoleniach Beaty Nawrot kursu Train Like Dancers.

Jako tancerka występowała między innymi na deskach takich teatrów jak:Teatr Wielki w Warszawie, Teatr Syrena w Warszawie, Matecznik Mazowsze w Otrębusach, Teatr tańca Zawirowania. Jej Autorskie choreografie "Bez nas Wy" i "Nie cudzołóż" były wystawione między innymi w Teatrze Wielkim w Warszawie i teatrze tańca Zawirowania.

Po maturze wyleciała do Londynu w celu rozwoju warsztatu tanecznego w najlepszych szkołach tańca takich jak Pineapple czy Danceworks - uczyła się tańca jazzowego, high heels oraz współczesnego, a wszystko pod okiem najlepszych specjalistów w Anglii. 

Ola ciągle rozwija swoje umiejętności taneczne i bierze udział w warsztatach w kraju i zagranicą oraz poszerza wiedzę z zakresu pilatesu pod okiem Beaty Nawrot.

Na zajęciach największą uwagę zwraca na przygotowanie motoryczne tancerzy, technikę tańca i improwizację.

bottom of page