top of page
1000001604_dfdbdc02cb6f150b43912be430643e31-30.12_edited.jpg

Art&Move Kids

O NAS

Formacja została założona we wrześniu  2022 r. Choreografem i trenerem jest założycielka PiantaDance

studio– Aleksandra Dawidowska. Zespół jest na poziomie początkującym, ale szybko robi postępy w tańcu jazzowym i modern, a już niedługo wystąpi na swoim pierwszym turnieju tańca.

Art&Move Kids ma treningi dwa razy w tygodniu po 1 godziny.  Jesteśmy młodymi tancerkami w wieku od 7 do 11 lat dla których taniec jest pasją i jedną z ważniejszych rzeczy w ich życiu, kochają tańczyć i dzielą się tą miłością na scenie podczas tańca.

Trener

Aleksandra Dawidowska

Trenerka zespołów Art&Move Kids, Art&Move Junior i Art&Move One.

Choreografka, zawodowa tancerka i teoretyczka tańca - absolwentka  Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec oraz  Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie również na kierunku taniec.

Certyfikowany instruktor tańca jazzowego. Ukończyła kurs stretchingu w sportach gimnastycznych i tańcu w akademii sportów gimnastycznych we Wrocławiu. Brała udział w szkoleniach Beaty Nawrot kursu Train Like Dancers.

Jako tancerka występowała między innymi na deskach takich teatrów jak:Teatr Wielki w Warszawie, Teatr Syrena w Warszawie, Matecznik Mazowsze w Otrębusach, Teatr tańca Zawirowania. Jej Autorskie choreografie "Bez nas Wy" i "Nie cudzołóż" były wystawione między innymi w Teatrze Wielkim w Warszawie i teatrze tańca Zawirowania.

Po maturze wyleciała do Londynu w celu rozwoju warsztatu tanecznego w najlepszych szkołach tańca takich jak Pineapple czy Danceworks - uczyła się tańca jazzowego, high heels oraz współczesnego, a wszystko pod okiem najlepszych specjalistów w Anglii. 

Ola ciągle rozwija swoje umiejętności taneczne i bierze udział w warsztatach w kraju i zagranicą oraz poszerza wiedzę z zakresu pilatesu pod okiem Beaty Nawrot.

Na zajęciach największą uwagę zwraca na przygotowanie motoryczne tancerzy, technikę tańca i improwizację.

bottom of page