top of page
1000001325_7d1e600442e8905c663f09dfb0374f15-25.12.2022, 16_42_44.jpg

Art&Move One

O NAS

Formacja została założona we wrześniu  2021 r. Choreografem i trenerem jest założycielka PiantaDance

studio– Aleksandra Dawidowska. Zespół bierze udział w turniejach Polskiej Federacji Tańca i nie tylko.

Art&Move One ma treningi dwa razy w tygodniu po 2 godziny, gdzie trenują technikę tańca jazzowego, tworzą choreografie i mają zajęcia z akrobatyki dla tancerzy. Dodatkowo mają trening siłowy raz w tygodniu przez 1 godzinę pod okiem wykwalifikowanego trenera przygotowania motorycznego Tomasza Bodziocha.

Ponad to zespół bierze udział w warsztatach tanecznych z różnych styli tańca takich jak: jazz, modern, taniec klasyczny, hip-hop, high heels itp.

Jesteśmy szkołą tańca Jazzowego oraz współczesnego (modern) i to te dwa style tańca są naszym priorytetem. Mamy pewność, że nasz zespół będzie rozwijał się oraz osiągał coraz to większe sukcesy. 

Trener zespołu:

10.06.2021, 11_49_26.jpeg

Trener

Aleksandra Dawidowska

Trenerka zespołów Art&Move Kids, Art&Move Junior i Art&Move One.

Choreografka, zawodowa tancerka i teoretyczka tańca - absolwentka  Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec oraz  Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie również na kierunku taniec.

Certyfikowany instruktor tańca jazzowego. Ukończyła kurs stretchingu w sportach gimnastycznych i tańcu w akademii sportów gimnastycznych we Wrocławiu. Brała udział w szkoleniach Beaty Nawrot kursu Train Like Dancers.

Jako tancerka występowała między innymi na deskach takich teatrów jak:Teatr Wielki w Warszawie, Teatr Syrena w Warszawie, Matecznik Mazowsze w Otrębusach, Teatr tańca Zawirowania. Jej Autorskie choreografie "Bez nas Wy" i "Nie cudzołóż" były wystawione między innymi w Teatrze Wielkim w Warszawie i teatrze tańca Zawirowania.

Po maturze wyleciała do Londynu w celu rozwoju warsztatu tanecznego w najlepszych szkołach tańca takich jak Pineapple czy Danceworks - uczyła się tańca jazzowego, high heels oraz współczesnego, a wszystko pod okiem najlepszych specjalistów w Anglii. 

Ola ciągle rozwija swoje umiejętności taneczne i bierze udział w warsztatach w kraju i zagranicą oraz poszerza wiedzę z zakresu pilatesu pod okiem Beaty Nawrot.

Na zajęciach największą uwagę zwraca na przygotowanie motoryczne tancerzy, technikę tańca i improwizację.

Nasze osiągnięcia 

Sezon 2021 -2022

I miejsce w kategorii Jazz dorośli poziom open na international Christmas dance festival Raszyn

I miejsce w kategorii Jazz i taniec współczesny 16+ XVI Michałowickich spotkaniach artystycznych 

 

I miejsce w kategorii Jazz dorośli poziom open turniej tańca Hand to Hand PFT

I miejsce w kategorii Jazz dorośli poziom open  turniej tańca Warsaw Dance Champs PFT

Spektakl "Nie zabijaj" w choreografii Karoliny Zdzieszyńskiej w Teatrze Wielkim w Warszawie

IV miejsce w kategorii Modern dorośli poziom open turniej tańca Hand to Hand PFT

bottom of page